Dabar 12 svečių  svetainėje

Google translator

Automatinis laistymas

Graži ir išpuoselėta veja - gyvenimo kokybės išraiška, o verslui - tai įvaizdžio dalis. Vejos priežiūros etapuose laistymas užima gana svarbią vietą, kadangi tik per vandenį augalas gali iš dirvos pasisavinti reikiamas medžiagas.


Laistymas šlanga ar pastatomu purkštuvu - labai neefektyvus sprendimas. Sugaištama daug laiko ir išeikvojama bereikalingai daug vandens. Tad siūlome Jums įrengti automatinę laistymo ir drėkinimo sistemą, kuri ne tik suteiks galimybę per "šlangos laistymo laiką"  užsiimti kita naudinga veikla, bet ir ilgu laikotarpiu sutaupys pinigų efektyviai ir taupiai laistant augmeniją (nekalbant jau apie tai, kad vandens išteklius ir taip reikia tausoti). Kitas variantas yra nieko nedaryti ir tikėtis reguliaraus lietaus kas 2 - 3 dienas.
  • Vejoms
  • Gėlynams
  • Sodams
Įrenginėjame amerikiečių laistymo įrangą "Weathermatic" - aukštos kokybės ir laiko patikrinta įranga. Projektuojame laistymo sistemų projektavimui skirta programa. Taikome garantinį aptarnavimą ir priežiūros paslaugas. Konsultuojame laistymo laiko nustatymo ir laistymo sistemos optimizavimo klausimais, teikiame laistymo sistemos audito paslaugas.
Gaukite išskirtinį, pagal Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą!