Dabar 29 svečių  svetainėje

Google translator

Coverline

COVERLINE yra modulinė sistema, kurią sudaro aliuminio sujungimai ir tankaus polietileno vamzdžiai. Šią sistemą galima būtų apibrėžti kaip laikiną fiksuotą stacionarią sistemą. Tokio tipo konstrukciją sudaro požeminis vamzdynų tinklas ir drėkinimui skirti šoniniai vamzdžiai, esantys žemės paviršiuje. Juos galima montuoti visam laikui arba tik sezonui, perkelti į kitas vietas arba kitą lauką, atsižvelgiant į sėjomainą.

Aprašymas

Purškiamojo drėkinimo sistemos konstrukciją paprastai sudaro požeminis vamzdynų tinklas ir grupė hidrantų, prie kurių prijungiami žemės paviršiuje esantys antriniai ir šoniniai drėkinimo vamzdžiai. COVERLINE sistemoje antriniai ir šoniniai drėkinimo vamzdžiai gaminami iš tankaus polietileno su aliuminio sujungimais. Nominalus konstrukcijos vamzdžiuose naudojamas spaudimas yra 6 atm.

Iš tankaus polietileno pagamintų sistemos COVERLINE vamzdžių išorinis skersmuo gali būti 50, 63, 75, 90 ir 110 mm. Jie gali būti teikiami su lenktais, svertiniais ar pusiau pasukamais sujungimais. Visa tai gausite kartu su daugeliu priedų (alkūniniais, T formos, kryžminiais sujungimais, sumažinimais ir krypties keitikliais). Priedai padės išspręsti bet kokius drėkinimo sistemos konstravimo klausimus. Purkštukai yra sumontuoti skirtingo aukščio aliuminio vamzdžiuose (iki 3 m.), kurie prie polietileno vamzdžių tvirtinami atskirais sujungimais ir stabilizuojančiomis plokštelėmis. Be to, sistema COVERLINE jums leidžia greitai ir patikimai sujungti purškiamojo ir lašinamojo drėkinimo sistemas. Tai sistema, puikiai tinkanti tiek dideliems, tiek ir mažesniems laukams.